Om Value Accounting

Egentligen startade vi 2008

Häng med!

Vi har prioriterat mervärde för våra kunder under alla år genom att säkerställa en hög kvalité i redovisningen.

Obegränsade möjligheter

Vårt främsta värde är din trygghet.

Vi använder en standardiserad och kvalitetssäkrad arbetsmetodik som tillsammans med bokföringsrapporterna och våra goda råd höjer vara kunders effektivitet och lönsamhet. Idag arbetar vi integrerat tillsammans med er som kund med vårt onlinebaserade program. Med funktioner och tjänster som underlättar företagets arbete och frigör tid for andra arbetsuppgifter och dess utveckling. Vi åtar oss att sköta hela eller delar av er ekonomi. Allt ifrån löpande redovisning, betalning av leverantörsskulder, fakturering, påminnelsehantering och personaladministration till upprättande av skattedeklarationer m m.

Läs om våra tjänster

Din framtida redovisningsbyrå heter nu Value Accounting

Hos oss får du löpande bokföring, snabb support, enkla löne- och fakturasystem och mycket, mycket mer till ett löpande eller fast pris.

+0

Medarbetare

+0

Kunder

En redovisningsbyrå som förstår dig som företagare

Vi har utrustat våra fantastiska ekonomer med de bästa verktygen. Det har visat sig vara ett vinnande koncept för både oss och våra kunder!

Uppstart 2008

We provide high quality services since 2012

2008

Discover all available features in Essentials.

2013

Discover all available features in Essentials.

2018

Purchase Essentials WordPress theme.

2022

Create your own website with Essentials.

Möt oss

Value Accounting

På Value Accounting är våra medarbetare vår allra viktigaste förutsättning för att vi ska nå våra mål. Därför är det viktigt för oss att vara en attraktiv arbetsgivare.

Bli en av oss
Philippe Bennet
Philippe Binette

VD/Auktoriserad Redovisningskonsult

08-684 33 311
philippe@valueaccounting.se

Sofie Dahlqvist
Sofie Dahlqvist

Redovisningsassistent

08-684 33 312
sofie@valueaccounting.se

Sandra
Sandra Nord

Redovisningskonsult

08-684 33 319
sandra@valueaccounting.se

Sara
Sara Binette

Auktoriserad Redovisningskonsult

08-684 33 314
sara@valueaccounting.se

Vilma
Vilma Moscoso

Redovisningskonsult

08-684 33 334
vilma@valueaccounting.se

Robert
Robert Tudos

Auktoriserad Redovisningskonsult

08-684 33 318
robert@valueaccounting.se

Hossein
Hossein Estiri

Auktoriserad Redovisningskonsult

08-684 33 316
hossein@valueaccounting.se

Viktoria
Viktoria Darwich

Redovisningskonsult

08-684 33 325
viktoria@valueaccounting.se

Bawer
Bawer Yesilgul

Redovisningskonsult

08-684 33 313
bawer@valueaccounting.se

Maie
Marie Lindgren

Redovisningskonsult

08-684 33 321
marie@valueaccounting.se

Marica
Marica Romin

Redovisningskonsult

08-684 33 323
marica@valueaccounting.se

Fredrik
Fredrik Nilsson

Redovisningskonsult/onboarding

fredrik@valueaccounting.se

Bawer
Andreas Källgren

Redovisningskonsult

08-684 33 320
andreas@valueaccounting.se